header-logo header-logo
  • Ultimele Albume
  • Autori
  • Categorii
  • Radio Creștin
  • Citeste Bilia
  • Știri Creștine
Un om de ştiinţă este concediat de la Universitatea din California pentru că nu crede în evoluţionism
03 Sep, 2014

Un om de ştiinţă este concediat de la Universitatea din California pentru că nu crede în evoluţionism


Recent adaugate
  • Un soldat evanghelic din Ucraina: „Chiar și în acest război întunecat, încerc să las în urmă amintiri bune și exemple”
  • DEVOȚIONAL: Învățând să trăim în smerenie
  • Miracol medical în SUA: copil născut sănătos în urma unei sarcini extrauterine ce s-a dezvoltat în spatele unei tumori de 10 kg
  • DEVOȚIONAL: Termină cu bine
  • DAN BOINGEANU: Motivele întrupării
  • Crăciunul în viziunea lui John Stott
  • Atac armat la o sărbătoare evreiască în Australia: cel puțin 12 morți la Bondi Beach, în prima zi de Hanuka
  • Campania evanghelistică de Crăciun „Shine Your Light” mobilizează mii de biserici în Marea Britanie și Irlanda
  • DEVOȚIONAL: Vino, vezi, du-te, spune
  • MANA de LUNI: Maximizarea puterii unei guri închise, de Chris Simpson

© Iertare.ro. 2025

  • Politica de Confidentialitate
  • Termene si Conditii
  • Contact
  • Drepturi de Autor (DMCA)
  • Cookies
Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu asta, dar puteți renunța dacă doriți.